Roland

Roland ile UV Baskı

Sağlam, Esnek ve Modaya Uygun: Roland ile deriye baskı

 Yüzyıllardır uzun ömürlü  ve çok yönlü  olan  deri,   giyim, ayakkabı ve mobilya ve benzeri sayısız konuda  sektörde kullanılmaktadır.

Ancak Roland VersaUV Flatbed yazıcılar ve esnek ECO-UV mürekkepleri  sayesinde , deri  21. yüzyılın renkli, özelleştirilebilir dünyasında yepyeni bir renk ve zenginlik  oluşturuyor.

UV baskı teknolojisinin , yenilikçi mürekkebi, doğal dokusu ve dayanıklılığı deri ile birleştirdi. Bu sayede çatlamayan veya solmayan  görsel çalışmalar   ,  her alanda  kazançlı  kişiselleştirme hizmeti, ve daha pek çok farklı alanlarda son kullanıcıların beğenisine sunuluyor.  

İşte deri baskının portföyünüzün bir parçası haline nasıl gelebileceğine dair bazı fikirler ve iş için mükemmel ekipman kullanımı hakkındaki çok önemli bilgiler ;

Rengarenk Ayakkabılar :  Deri Ayakkabılara Baskı

En iyi ayakkabılar, kullanıcıya mükemmel şekilde uyan ayakkabılardır ve bu onların kişiliklerini içerir!

Roland VersaUV flatbed yazıcılar ile , büyük veya küçük deri ayakkabılara ,  spor ayakkabılara , istediğiniz logo yada   metinler ekleyebilirsiniz.

•Miniklerin isimlerini ayakkabılarının üzerinde belirtin

•Benzersiz çalışmalar deri ayakkabıların üzerine direk UV  Baskı ile uygulanabiliyor

Canlı Tasarımlar : Baskılı Deri Mobilya

Deri ürünleri  döşeme ve diğer iç dekor için lüks ve   özel bir malzemedir, ancak  markalama veya logo ekleyerek gerçek anlamda ve benzersiz bir özellik katılmış olur.  Yüksek kaliteli işler , özel müşteriler için  zevkli özel tasarımları deri parçalara yazdırmayı deneyin.

•Deri mobilya çalışmaları üzerine yapılan logolar yada ticari simgeler&tasarımlar  projeleri benzersiz ve müşterileri farklılaşmış hissettirecektir.

Yeni Moda Trendi  : Kişiye Özel Çantalar

Moda Tutkunları sezonun en trend çantalarını isteyebilir, ama herkesinkiyle aynı şeyi istemedikleri kesin!   Roland VersaUV  ile  için tamamen kişiselleştirilmiş baskılı deri çantalar oluşturabilir  veya üretim öncesi çanta prototipleri için hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

•Her çanta için ayrı çalışma ayrı tasarım

Unutulmaz Anılar  : Deri Baskılı Hediyeler , Özel Hatıralar..

Cüzdanlar, makyaj çantaları, telefon kılıfları, cüzdanlar ve anahtar zincirleri gibi küçük deri eşyalar mükemmel hediyeler ve hediyelik eşyalar.   Roland UV ile doğrudan deri üzerine basılmış benzersiz çalışmalar yapmak son derece kolay ve rahat.

Suni Deri , Gerçek Stil

Hakiki derilerin yanı sıra Roland UV sistemleri, PU deri ve  mesin deri gibi suni deri malzemelere doğrudan baskı yapabilir. Bu aksesuarlar gibi çok çeşitli uyumlu ürünlerle yeni, sanatsal pazarlara ulaşabilirsiniz.

•Özel bir tasarıma sahip suni deri, saat kayışı , kemer çalışmaları, kullanılan tüm kişisel eşyalara özel dokunuşlar katıyor.
• Özel ve sanatsal

Baskı Merkezlerinin , ajansların müşterileriniz,  deride özelleştirilmiş aksesuarların ve ev eşyalarının lüks görünümünü kesinlikle sevecekler. Roland VersaUV Flatbed Teknoloji serisindeki kullanımı kolay, çok yönlü masaüstü ve geniş formatlı flatbed yazıcılar sayesinde kullanıcıları da  bunları  yaratmayı  özel, spesifik ve kişiye özel ürünler tasarlamaya bayılacaklar.

Deriye nasıl daha fazla değer katacağınızı keşfedin.

Yorumlariniz & Gorusleriniz