Roland

Roland EGX-350 Gravür Makinesi ile Ürünlerinizi Kişiselleştirin

Say it with Soap şirketi niş pazarda temizlik ile ilgileniyor: Roland EGX-350 gravür makinesi kullanarak, bu Belçika işi sabun kalıplarında kişiselleştirilmiş mesajlar ve sloganlar oluşturuyorlar.

Françoise Descheemaeker, “Bir mesaj taşıyan sabun – biz bunu yapıyoruz. Biz buna mesaj sabunu diyoruz.” Sabun ile Söyleyin, tüm Roland Kahramanlarının ortak olduğu hayal gücü ve yaratıcılık ruhunu somutlaştırır. Belçika’nın Jabbeke kentinde bulunan Say it Soap, muhtemelen bu özel hediyeyi arayan müşterilere özel tasarlanmış sabun kalıpları sunan Benelüks’teki ilk şirkettir.

Kocası Pierre Marécaux ile Belçika sahilindeki turistlere ‘seni seviyorum’ ve ‘en tatlısın’ gibi mesajlarla süslenmiş sabun satan bir dükkan işletiyor, aynı zamanda daha uzaklardaki müşterilere de hizmet veriyor. Kişiselleştirilmiş sabun kalıplarını Doğu Fransa’daki Alsace’de, İskoçya’daki turistik dükkanlarda ve hatta düğün gibi aile etkinliklerinde bulabilirsiniz.

Françoise, bu mesaj sabunlarını oluşturmak için bir Roland EGX-350 dijital gravür makinesi kullanıyor. Her mesaj için mükemmel yazı tipini seçtikten sonra, EGX-350’yi pleksiglastan bir kabartma damgası gravürlemek için kullanır, daha sonra tasarımını sabun sıcak ve dövülebilirken sabunun üzerine bastırmak için kullanır.

Françoise’a göre, Roland EGX-350 ona mükemmel kişiselleştirilmiş sabunlar tasarlama konusunda çok daha fazla özgürlük verdi. Daha da iyisi, yatırım etkileyici bir geri dönüş yarattı.

“Geçmişte, sabun üreticisinden veya üçüncü taraflardan gösterim pulları yapmalarını istedik, ancak yaratıcılık açısından pahalı ve çok sınırlıydı. Bir şeyleri denemek zordu. Şimdi kendimizi deneyebilir ve müşterilerimiz için örnekler oluşturabiliyoruz.”

” Yazı tipi mesaj için çok önemlidir – bir yazı tipi bir sabun çubuğunda diğerinden daha iyi çalışır. Makineye kurulan Roland EngraveStudio yazılımı çok kullanıcı dostudur ve bir kalıp sabun üzerinde neyin en iyi olduğunu görmemizi ve daha sonra hızlı bir şekilde küçük partiler üretmemizi sağlayan birçok farklı yazı tipi içerir. “

Yorumlariniz & Gorusleriniz