Roland

A’dan Z’ye Baskı: Popüler Posterler

İlk litografik basının inşa edildiği 1880’den beri dünya posterlere aşık olmuştur. İki yüzyıl boyunca posterler, sokak köşelerine yapıştırılan reklamlardan öğrenci yurtlarının duvarlarına yapıştırılmış favori posterlere kadar her şey için bir araç oldu. 

Günümüzün dijital baskı ortamında posterler her zamanki gibi popüler ve baskı & grafik sağlayıcılar poster basımı için her türlü farklı folyo, kağıt ve alt tabakaya basmak için Roland makinelerini kullanıyor. Aşağıdaki Roland baskılı poster örneklerinde, poster sanatını çekici ve kalıcı hale getiren dinamik renk ve görsel etkiyi korurken farklı malzemelere nasıl baskı yapabileceğinizi göstermektedir.  

Roland TrueVIS serisi yazıcı ile kart stoğuna basılan ve büyük bir çerçeveye yerleştirilen bu plak dükkanı posteri, ünlü grup ve film posterleri denizi arasında süper serin ve canlı görünüyor. 
Bir Roland Texart XT-640 boya süblimasyon yazıcısı üzerine basılmış ve ChromaLuxe metal üzerine ısı aktarımı yapılmış olan bu tanıtım posteri, renk ve canlılık ile yayılan güçlü bir görsel çekiciliğe sahiptir.
Roland VersaUV yazıcılarla renkli ve dinamik grafiklerinizi doğrudan tahtaya yerleştirin; benzersiz malzemeler ile karlı posterler üretin ve ekstra harika bir dokunuş için berrak parlak mürekkep ile kabartmalı mürekkep efektleri ekleyin!
Roland Texart boya süblimasyon yazıcılarıyla süper şık poster afiş grafikleri oluşturun ve bunları polyester kumaşlara ısı aktarın – floresanlı mürekkepler içeren mürekkep seçenekleriyle ultra canlı renkler elde edin.
Basma, kesme, katlama ve kabartma işlemlerinde inanılmaz VersaUV LEC UV bas/kes ile donatılmış, göz kamaştırıcı net mürekkep efektleri ve metalik mürekkep kaplamaları ile kart stoğunda kalıp kesilmiş posterler oluşturabilirsiniz. 
Sanat, el sanatları ve grafik projeleri için hızlı, renkli posterler hazırlamak için Roland BN-20 bas/kes, metalik mürekkep seçenekleri ve diğer benzersiz özellikler de dahil olmak üzere müthiş bir masaüstü baskı çözümü sunar.  

Yorumlariniz & Gorusleriniz