News

3M, Tesla Motors Club’ın Otomotiv Filmlerinde Global İş Ortağı oldu!

3M Ticari Çözümler Bölümü, Tesla meraklılarının en büyük topluluğu olan Tesla Motors Club ile Resmi Otomotiv Film Global ortağı olarak bir ortaklığı duyurmaktan mutluluk duyar!

Tesla Motors Club Kurucusu Daniel Sacks, “3M ile ortaklığımız, üyelerimizin araçları için satış sonrası çözümler sağlayıcısı olarak 3M’nin toplumda oynadığı önemli rolü vurguluyor” dedi. “Tesla sahiplerinin çoğu, teknoloji ve araçlarının benzersiz performansı konusunda tutkulu. Ayrıca kullandıkları satış sonrası ürünlere güçlü bir teknik ilgi gösteriyorlar. 3M, Tesla sahipleri için popüler ve güvenilir bir sağlayıcıdır. Bunun 3M markasına ve ürünlerine iyi yansıdığına inanıyoruz. Ayrıca, araç koruma çözümleri hizmeti sunan Bayilerimizin çoğu 3M ürünlerine yöneliyor. “

3M, otomotiv filmlerinin öncülerindendir ve boya koruma filmleri, otomotiv cam filmleri ve çok çeşit renkte filmleri içeren güçlü bir kişisel otomobil ürünleri paketi sunar. 3M Ticari Çözümler Küresel İşletme Direktörü Woonsik Shim, “3M’in Tesla Motors Club ile ortaklığı, akredite bir 3M ustasının her adımda Telsa sahipleriyle birlikte olmasını sağlıyor” dedi. “Araçlarının daha uzun süre yeni görünmesini sağlamak için, baş döndüren araç kaplama folyoları veya koruyucu bir film arıyorlar. Kullanılan ürünün uzun süre dayanacak şekilde üretildiğinden emin olabilirler.”

Yorumlariniz & Gorusleriniz